316 відгуків
ЗАМОВЛЕННЯ ТИМЧАСОВО НЕ ПРИЙМАЄМО

Зараз ми не можемо швидко опрацювати Ваші замовлення та повідомлення, оскільки у нас вихідний. Ваше замовлення буде опрацьоване в перший робочий день.

+38067-627-69-87
+380676276987
УкраїнаВінницька областьВінниця
Кошик
Хобі-Арт

Продукти бджільництва

Крем-мед з'єднання явився на нашому ринку відносно нещодавно, але вже багато любителів меду цікавляться цим продуктом. Він стає неймовірно популярними. У нього ніжна кремова текстура і багатий смак. Придумали цю цікаву технологію канадські бджолярі ще в 1928 році. Американці, канадці та європейці не просто считают цей продукт краще звичайного меду через його смак, ніжність і зручність у застосуванні, але і практично зовсім відмовляються вживати зацукрований мед. І бджолярам в цих країнах не залишається нічого іншого, як налагоджувати масове виробництво збитого меду.

Мед повільно перемішується в спеціальному обладнанні (кремувалці) за певної температури протягом 8-10 діб. Весь процес організований таким чином, що кремувалка 15 хвилин "кремує" і потім 45хв відпочиває. У цею годину з меду виходить усе повітря. Після того, як крем-мед готовий до нього додаються усілякі смаколики (сублімовані ягоди та фрукти, горіхи, шоколад, різноманітні ароматні трави та спеції, ізюм, курагу, імбир та все чого Ви забажаєте). Все знову ретельно перемішується та фасується.

Смакуйте з користю та задоволенняи!!!

ГалереяСписок